Aktuálně

 Rozhovor s Martinem Sudkem

Rozhovor s Martinem Sudkem

Martin Sudek žije v Řevnicích již 15 let, jeho manželka Michaela je rodilá řevničanka, stejně tak jejich tři děti. O komunální aktivity se zajímá od roku 2002 a od roku 2006 je řevnickým zastupitelem. V zastupitelstvu se nejvíce zaměřoval na ekonomiku města, je členem Finančního výboru.

02. 10. 2014
Rozhovor s Jirkou Buchalem

Rozhovor s Jirkou Buchalem

Jiří Buchal je lídrem Svobodných pro komunální volby v Řevnicích a kandidátem na starostu města.

Strana svobodných občanů kandiduje do městského zastupitelstva v Řevnicích poprvé. Jirka Buchal však žádným nováčkem není. Před čtyřmi roky kandidoval do zastupitelstva se svým uskupením Občané Řevnic pro změnu, které ve volbách získalo 17,12 procent hlasů. Nejen o tom, proč letos Jirka kandiduje za Svobodné, je tento rozhovor. 

30. 09. 2014
Skutečně svobodné odpoledne

Skutečně svobodné odpoledne

Zveme Vás spolu s dětmi na „Svobodné odpoledne“ které organizujeme v sobotu 4. 10. odpoledne od 14.00  i jako oslavu 4. výročí otevření Dětského hřiště Řevnice. Pro děti máme připravenu etapovou hru o pas malého Řevničánka. Je to naučná stezka s osmi zastávkami, kde se děti formou kvízů a šifer dozvědí mnohé z historie našeho města. Zastavíme se u Zámečku, v Lesním divadle, na náměstí i u řeky Berounky. Úkoly jsou náročnější, tedy se může zapojit celá rodina.

Máme pozvaného Kouzelníka Martina a své umění nám na trialovém kole ukáže i osminásobný mistr republiky v Trialu Roman Chvojka. Vše zakončíme pohodou hudbou v podání In-Out. Po celou dobu pro Vás máme připraveno občerstvení a nápoje – svobodné – bez daní...

28. 09. 2014
Dokončili jsme volební program

Dokončili jsme volební program

Jsme rádi, že Vám můžeme předložit volební materiál skupiny občanů, kterým není stav města lhostejný, kteří již většinou ve svém životě něco dokázali a pro město i mnohé udělali. Prezentujeme naše plány, předsevzetí, přání a úkoly, které vznikly po rozhovorech s Vámi, občany Řevnic, a které budeme cíleně během následujících čtyř let prosazovat.

Věříme, že Vás naše cíle přesvědčí a svými hlasy nám dáte důvěru, abychom mohli co nejvíce z našeho programu v blízké době zrealizovat.

10. 09. 2014
Máme číslo 5

Máme číslo 5

Svobodní v Řevnicích kandidují do voleb s číslem 5.

06. 09. 2014
Svobodní jdou do voleb i v Řevnicích

Svobodní jdou do voleb i v Řevnicích

Strana svobodných občanů bude ve volbách do zastupitelstev obcí v roce 2014 kandidovat ve 190 obcích a městech a ve 12 senátních obvodech. Mezi městy nebudou chybět ani Řevnice.

21. 08. 2014